top of page

הגננים גינון ופיתוח

גינון ופיתוח בע"מ

לוגו-גננים

אודותינו

הגננים היא חברת גינון ופיתוח נוף מובילה שהוקמה במטרה לספק שירותי גינון ופיתוח ברמה הגבוהה ביותר.


אנו מתמקדים בפיתוח, תכנון ובניית שטחי גינון ייחודיים ומקצועיים למוסדות ציבוריים, חברות קבלניות ועסקיות, וגם לשוק הפרטי, מטרתנו העיקרית היא להיות מובילים בתחום הגינון והפיתוח בישראל, ולספק פתרונות יצירתיים, יעילים וחדשניים לקהל הלקוחות שלנו בשילוב של הנדסה וטכנולוגיה מתקדמת.


אנחנו יודעים כמה חשוב ללקוחותינו לקבל שירות מהיר ואמין. בזכות ניסיון של מעל לעשרות פרוייקטים שונים ומגוונים, אנחנו מבינים את דרישות הלקוח ומקנים תשומת לב אישית לכל פרויקט, תוך מתן שירות ידידותי ואדיב, שמותאם במיוחד לצרכיו של כל לקוח.


אנחנו גאים בשירות המהיר והאמינות שאנחנו מספקים ללקוחותינו. עשויים להיות חברות רבות בשוק, אך אנחנו דואגים להפריד את עצמנו באמצעות שירות אישי, נכונות להקשיב ולהתמקד בצרכים הספציפיים של כל לקוח.


האמינות שבשירותינו נמדדת במהירות התגובה לדרישות הלקוח, בהתממשקות לתקופות הזמן שהוסכמו, ובשיפור התוצאות הסופיות. אנו משווים את עצמנו למיטב התקנים המקצועיים ומחויבים להגיש לכם שטחי גינון שישפיעו על איכות חייכם בצורה חיובית.


הייחודיות שבעבודתנו מבטאת את חשיבותנו המוחלטת לפרטים ולאופי המקום. אנו מבצעים ביצועים מדויקים שמתחשבים באנשים ובסביבה כאחד.

א'-ה' 09:00-19:00

שעות הפעילות

אייקון שעות עבודה

שלחו לנו הודעה

זמינים בוואטסאפ

אייקון וואטסאפ

058-589-0077

זמינים בטלפון

טלפון אייקון
אייקון בטיחות

בטיחות

  • הקפדה על בטיחות בסטנדרט גבוה, עבודה עפ"י תקני בטיחות, בריאות וסביבה מחמירים.

  • הסמכות והדרכות ברמה הגבוהה ביותר- הקפדה על שמירת כלל חוקי ותקנות הבטיחות, כלל עובדי החברה ועובדי הקבלן באתרים נדרשים לרף בטיחות גבוה.

  • הדרכות והכשרות מקצועיות לעובדים בתחומם והסמכות לעבודה בגובה מתקיימות במקומות המקצועיים ביותר וכלל העובדים בשטח נדרשים לעבור הסמכות אלו.

  • ציוד בטיחות אישי וכללי לעובדים ברמה הגבוהה ביותר והמתקדמת ביותר, ציוד לעבודה בגובה, ציוד בטיחות בעבודה בכבישים ואזורים פתוחים וכו'.

אייקון איכות

מחויבות לאיכות

בחברתנו, אנחנו מחוייבים לאיכות גבוהה ומרשימה בכל פרוייקט שאנחנו מבצעים. אנו עושים זאת על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בכלי וחומרי בנייה ברמה הגבוהה ביותר ובידע מקצועי מעולה. עם התחייבות זו, אנחנו מבטיחים ליצור סביבות ירוקות שלא רק יוצרות חוויית מראה ונוף נפלאה, אלא גם מספקות פתרונות פונקציונליים ותואמים את הצרכים הייחודיים של כל לקוח שלנו.

אנו מקפידים שכל עבודה תתחיל בסט תוכניות והדמיות כדי לתכנן בצורה מדוייקת את הפרוייקט ולאחר מכן לבצע ברמה הקפדנית ביותר תוך שימוש בחומרים הכי טובים בשוק. אנו מאמינים שתוצאה מושלמת מגיע מהפרטים הקטנים.

לוח שנה אייקון

עמידה בלוחות זמנים ותקציבים

בחברתנו, אנחנו לא רק מתחייבים לאיכות גבוהה, אלא גם לעמידה בלוחות זמנים באופן יוצא דופן. אנו מבינים שזמן הוא משאב מיוחד, ולכן אנחנו מתעמקים בלוחות הזמנים ומתעדכנים בהם באופן תדיר.

הגינון הוא תהליך שדורש תכנון וביצוע מדויק. אנו דואגים לתכנן את הפרוייקטים בקפידה, בהתחשבות בכל הפרטים, ולאחר מכן מבצעים בהתאם לתוכנית וללוח הזמנים שהוערכו מראש.

אנחנו מודעים לחשיבותם של לקוחותינו לראות תוצאות מהירות ובאיכות מרשימה. לכן, אנחנו פועלים בשיתוף פעולה מרובה עם ספקים וצוותי עובדים מיומנים כדי לוודא שכל חלק בפרוייקט נגמר בזמן ובצורה מושלמת.

כאשר אתם בוחרים בחברתנו, אתם מבחינים בשותפים שנאמנים למילה, ושמתחייבים לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר בזמן המוקצב. זהו חלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו לאיכות ולשירות מצוין שאנחנו מספקים ללקוחותינו.

לחיצת ידיים

מחויבות, מקצועיות, הוגנות, יושרה ושקיפות

מבחינתנו זה שם המשחק , הערכים שלנו יחד עם המקצועיות שלנו הם מה שמבדל אותנו.

גם כלפי החברה ולא פחות כלפי הלקוח ואנו עובדים בהתאם לכך כדי לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר.

bottom of page